Lukáš Sieger

partner pro Vychytaně chytré elektroinstalace

 

Stavíte?
Rekonstruujete?
Přemýšlíte, zda byste využili moderní elektroinstalaci a zda vám může ulehčit a zpříjemnit život?
Netušíte, jaká je cena inteligentní elektroinstalace?
Hledáte pomoc s výběrem vhodného systému?
Chcete si montovat a konfigurovat chytrý dům svépomocí? Ale přesto potřebujete poradit?
nejste si jisti kvalitou práce odváděnou realizační firmou?

 

Pak jste tu správně 🙂
Jsem Smart home konzultant a programátor

Zabývám se systémy domácí automatizace, v současné době označovanými pojmy chytré či inteligentní elektroinstalace.

Vzhledem k obecně špatnému povědomí o problematice chytrých budov nabízím pestrou předprodejní podporu včetně praktických ukázek řešení. Jako jeden z mála v naší zemi dokáži opravdu nezávislé srovnání a představení nejrozšířenějších systémů pro ovládání chytrého domu. Vedle více jak 10 let praxe v roli IT konzultanta hledajícího ta nejlepší řešení pro střední i velké firmy Vám mohu nabídnout dalších 10 let zkušeností z oblasti chytrého bydlení. Za tu dobu jsem měl tu čest pracovat a vyzkoušet řadu systémů, dobrých i méně dobrých. Díky tomu jsem schopen poradit s řadou zdánlivě složitých otázek a pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího systému šitého na míru Vašim potřebám.

Proč to vlastně všechno podnikám?

Protože se často setkávám s reálnými užovateli chytrých domů, kteří jsou naštvaní na danou technologii / dodavatelskou firmu. Proč? Protože často se stali obětí neseriózních či nezkušených firem. Protože se na jejich bydlení někdo učil nebo se snažil rychle zbohatnout. Pískající a blikající stmívače. Automatika, která si postaví hlavu. Řešení, které nabízí spoustu vychytávek, ale to základní, k čemu by mělo sloužit, neumí (nebo kostrbatě).

A proč podobné situace vznikají? Často nedostatečným definováním potřeb a očekávání uživatele a tomu odpovídajícíh možností systému, který je volen především z pohledu výhodnosti pro dodavatele. V současné době naleznete řadu kvalitních systémů pro řízené chytrého domu. Výslednou spokojenost však výrazně ovlivní vhodně zvolený systém blízký vašim požadavkům. Většina realizačních firem však nerada odmítá jakoukoliv zakázku. A to i tehdy, pokud si je předem vědoma toho, že některé body nebude schopna s dodávaným systémem splnit.

Nenechte se zbytečně napálit…

 

V neposlední řadě některé chytré domy i programuji. To v případěm, že se rozhodnete pro bezdrátové řešení xComfort.

Vlastním certifikaci Systémový partner pro bezdrátové elektroinstalace EATON xComfort. Tato certifikace, jež se obhajuje jednou ročně, mne opravňuje k návrhu a projektování, prodeji, instalaci, zprovoznění a servisu tohoto systému pro chytré domácnosti.

Zajímá Vás cena řešení Eaton xComfort?

Chcete se podívat, jak vypadá ovládání pomocí aplikace v mobilním zařízení, která komunikuje se Smart Managerem?

Chtěli byste znát bližší informace a možnosti právě Vašeho projektu?

Jsem tu pro Vás.