Sady Eaton Go Wireless

Jedná se o předprogramované sady řešící nejběžnější a nejjednodušší potřeby v rámci moderního bydlení. Lze je považovat za start do světa chytré elektroinstalace. Vzhledem k modularitě a stavebnicovému řešení velmi dobrá volba, jak modernizovat stávající elektroinstalaci bez zásahů do vedení, poškozování zdí i zbytečné špíny (pokud však plánujete rozsáhlejší rekonstrukci, doporučuji se na mne obrátit a probrat možnosti současných řešení na trhu s ohledem na Vaše plány a potřeby). Řešení Eaton xComfort zaručuje ochranu investice s ohledem na možnost budoucího rozšíření funkcí.

Rychlost a pohodlí především

Výhody xComfort
Výhody bezdrátového řešení Eaton xComfort

Žádné vrtání a sekání do zdi, tím pádem žádný prach a hluk. Rychlá instalace, která je ve výsledku levnější, než klasická úprava! Kolik peněz a nervů stojí sekání, štukování, malování a. úklid po přesunutí jednoho vypínače? Ostatně – nechte se inspirovat následujícím videem…

Sady existující v následujících kombinacích

xComfort_WirelessSwitchAll

RF Spínací set (Wireless Switch All) 1.990,- Kč

Rychlá a snadná instalace vypínače pro ovládání osvětlení nebo spotřebičů tam, kde potřebujete. Ideální pro změnu instalace, pokud jsou stávající vypínače nevhodně umístěny. Dodává se s jedním spínacím aktorem a jedním bezdrátovým tlačítkem.

xComfort_Wireless2ndSwitch

RF Spínací set rekonstrukce (Wireless Second switch) 2090,- Kč

Rozšířená varianta předchozí sady. Tato sestava nabízí aktor se vstupem pro stávající vypínač (či mechanické tlačítko). Tedy slouží pro zachování ovládání spotřebiče (typicky světla) ze stávajícího místa a navíc přidává možnost ovládání stejného spotřebiče z dalšího místa pomocí bezdrátového tlačítka. Přikoupením dalších tlačítek pak můžete přidávat další ovládací místa. Vzhledem k malému cenovému rozdílu doporučuji zvážit nákup této sady.

CPAD-00/230

RF Spínací sada s PIR čidlem (Wireless Motion switch) 3390,- Kč

Ideální pro náhradu klasického vypínače v chodbě pohybovým senzorem. Již žádné složité rozsvěcení s plnýma rukama – o potřebné světlo se postará bezdrátové PIR čidlo.

xComfort_WirelessDimAll

RF Stmívací set (Wireless Dim All) 2.190,- Kč

Bezdrátový stmívač, který plynule a bez problémů stmívá všechny stmívatelné prvky (žárovky, LED žárovky, …) je častým požadavkem zákazníků. Instalace komponentů během několika minut. RF Stmívací sada je připravena pro rychlou instalaci a ovládání stmívání odkudkoli. Díky možnosti výběru z řady stmívacích profilů optimalizovaných pro jednotlivé LED různých výrobců (včetně možnosti vlastního naprogramování – doplňková služba od mojí maličkosti 😊) je flexibilnější než tradiční stmívače. Sada obsahuje jeden stmívací aktor a jedno bezdrátové tlačítko.

xComfort_WirelessHeating

RF Set pro vytápění (Wireless Heating) 3.540,- Kč

Ovládejte elektrické podlahové topení, elektrické konvektory nebo infra panely do příkonu 2300 W. Set obsahuje nový speciálně vyvinutý aktor pro ovládání topení s PWM regulací a bezdrátový dotykový termostat s měřením okolní teploty, teploty podlahy, vlhkosti a intenzity osvětlení.

Pro rozsáhlejší projekty řešící potřebu topení mne neváhejte kontaktovat.

xComfort_WirelessShading

RF Roletový set (Wireless Shading) 2.180,- Kč

Zvyšte si pohodlí pomocí bezdrátových tlačítek, které ovládají elektrické rolety, žaluzie, stínění nebo závěsy. Rychlá instalace tlačítka na jakýkoli povrch, balíček je dodáván s jedním roletovým aktorem a bezdrátovým tlačítkem. Při otázkách kompletního stínění však doporučuji osobní konzultaci a navržení řešení na míru Vašich potřeb. Víte, že dodávka řízení rolet a žaluzií na technologii xComfort je cenově konkurenceschopná jednoúčelovým dodávkám od firem dodávajících stínění, avšak nabízí podstatně bohatší funkční výbavu s možností budoucího rozšíření? Nevyhazujte peníze za něco, co nepřináší dostatečnou přidanou hodnotu!

xComfort_WirelessVentilation

RF Ventilační set (Wireless Ventilation) 2.220,- Kč

Tuto sadu naplno využijete v kombinaci s vícestupňovým ventilátorem, který dokáže měnit svůj výkon. Sada obsahuje dvojitý aktor (založeno na roletovém aktoru) a dvojité bezdrátové tlačítko s potřebnými piktogramy.

Vzhledem k těžké dostupnosti sad v maloobchodní síti nabízím možnost dodání na základě objednávky. Stačí mi zanechat vzkaz pomocí kontaktního formuláře a ozvu se zpět. Ceny jsou uvedeny bez DPH a nákladů na dopravu. Obecně však doporučuji nejprve prokonzultovat potřeby, na jejichž základě připravím cenovou nabídku na míru.

Design tlačítek se přizpůsobí Vašim potřebám

Bezdrátová tlačítka obsažená v sadách jsou dodávána v designu 55×55, takže je můžete s výhodou zakomponovat do rámečků ostatních výrobců.

Pokud si nevyberete, jsem schopen pomoci i s dalšími designy. Mám k dispozici demo sadu barev hmatníků a znám i řešení pro hojně rozšířený design ABB Tango.

A jak vlastně vypadá taková sada zevnitř?

Bezdrátovou sadu obdržíte naprogramovanou včetně potřebné dokumentace
Eaton Go Wireless
Bezdrátové řešení Eaton Go Wireless snadno splní Vaše sny o pohodlné domácnosti