Reference

Respektuji soukromí klientů, a proto zde uvádím jen přibližné údaje o vybraných zakázkách. Bližší informace rád poskytnu při osobním jednání.

Nízkoenergetický RD Potštejn

Náhrada nedokončené a nevhodně zvolené realizace postavené na průmyslovém PLC osobou bez znalosti problematiky rezidenčního bydlení. Nutnost respektovat již stávající rozvody při maximálním zachování doposud vynaložených investic.

Kompletní řízení stínění, osvětlení, elektrického podlahového vytápění, rekuperace. Pokročilé automatické funkce pro stínění reagující na venkovní teplotu, osvětlení, časové programy včetně ochrany žaluzií povětrnostním čidlem. Podrobné měření spotřeby. Integrace kamerového systému.

Bezdrátová technologie xComfort s uživatelským přizpůsobením ovládacích prvků dle zadání investora. Možností ovládání pomocí aplikace včetně vzdáleného přístupu.

Reference xComfort

RD Vinoř

Rekonstrukce staršího RD s velkorysou moderní přístavbou. Ovládání stínění a osvětlení. Bezdrátová technologie xComfort s možností ovládání pomocí aplikace včetně vzdáleného přístupu.

ReferenceVinoř

RD Dubeč

Novostavba RD s kompletním řízením stínění a osvětlení. Automatické funkce s ohledem na čas, teplotu a venkovní osvětlení. Bezdrátová technologie xComfort s možností ovládání pomocí aplikace včetně vzdáleného přístupu.

Chalupa Kokořínsko

Kompletní ovládání topení a ohřevu TUV. Bezdrátová technologie xComfort s možností ovládání pomocí aplikace včetně vzdáleného přístupu.

RD Jesenice

Spolupráce při zprovoznění systému TECOMAT Foxtrot svépomocí. Konzultační služby a supervize.

RD Jirčany

Výměna ovládání rolet pomocí nevyhovujícího systému Somfy. Přidání kompletního ovládání a regulace topení v kombinaci podlahového teplovodního vytápění a radiátorů. Bezdrátová technologie xComfort s možností ovládání pomocí aplikace včetně vzdáleného přístupu.

Reference xComfort

A dále nespočet drobných realizací řešících potřebu přesunu vypínačů z důvodu změny dispozic, oprav systémů po již nefungujících firmách či konzultací na téma „jak vyřešit můj chytrý dům“.

Stejně svědomitě se věnuji malým i velkým zakázkám. Na takto velkých se již pracuje v profesionálním týmu:

Refernece Insight Home