Lukáš Sieger – nezávislý konzultant a programátor pro chytré bydlení

Služby pro koncového zákazníka

• Pomoc zorientovat se na trhu chytrých elektroinstalací

• Výběr vhodného systému dle Vašich potřeb včetně předvedení funkčních demo systémů

• Spolupráce na projektu – zúročení praktických zkušeností z jiných staveb

• Výběr vhodné dodavatelské firmy

Stavební dozor za oblast automatizovaného řízení

• Pomoc s programováním, pokud se rozhodnete pro řešení svépomocí

Služby pro instalační firmy

• Pomoc vysvětlit zákazníkovi výhody chytrého řešení elektroinstalace

• Funkční demo sestava

• Možnost zápůjčky

• Nalezení vhodného řešení odpovídajícího reálným potřebám (nejhorší je slíbit něco, co daný systém nedokáže kvalitně splnit)

• Kontrola návrhu řešení, aby dokázalo splnit očekávání

• Spolupráce při realizaci a programování (řešení složitějších úkolů)

Mrkněte na moje vybrané reference

Systémový partner xComfort CENTRUM

Díky dlouhodobé spolupráci se společností Eaton jsem v roce 2019 dosáhl na nejvyšší partnerskou úroveň xComfort CENTRUM. Tato certifikace, jež se obhajuje jednou ročně, mne opravňuje k návrhu a projektování, prodeji, instalaci, zprovoznění a servisu tohoto systému pro chytré domácnosti a dále mne zavazuje poskytovat podporu instalačním firmám nižší úrovně.

Eaton xComfort logo

Smart home konzultant a programátor

Zabývám se systémy domácí automatizace, v současné době označovanými pojmy chytré či inteligentní elektroinstalace.

Vzhledem k obecně špatnému povědomí o problematice chytrých budov nabízím pestrou předprodejní podporu včetně praktických ukázek řešení. Jako jeden z mála v naší zemi dokáži opravdu nezávislé srovnání a představení nejrozšířenějších systémů pro ovládání chytrého domu. Vedle 12 let praxe v roli IT konzultanta hledajícího ta nejlepší řešení pro střední i velké firmy Vám mohu nabídnout dalších 10 let zkušeností z oblasti chytrého bydlení. Za tu dobu jsem měl tu čest pracovat a vyzkoušet řadu systémů, dobrých i méně dobrých. Díky tomu jsem schopen poradit s řadou zdánlivě složitých otázek a pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího systému šitého na míru Vašim potřebám.

Moje certifikace

Proč to vlastně všechno podnikám?

Protože se často setkávám s reálnými uživateli chytrých domů, kteří jsou naštvaní na danou technologii / dodavatelskou firmu. Proč? Protože často se stali obětí neseriózních či nezkušených firem. Protože se na jejich bydlení někdo učil nebo se snažil rychle zbohatnout. Pískající a blikající stmívače? Automatika, která si postaví hlavu? Řešení, které nabízí spoustu vychytávek, ale to základní, k čemu by mělo sloužit, neumí (nebo kostrbatě)? To vše jsou důsledky nevhodného návrhu či špatné realizace.

A proč podobné situace vznikají? Často nedostatečným definováním potřeb a očekávání uživatele a tomu odpovídajícíh možností systému, který je volen především z pohledu výhodnosti pro dodavatele. V současné době naleznete řadu kvalitních systémů pro řízené chytrého domu. Výslednou spokojenost však výrazně ovlivní vhodně zvolený systém blízký vašim požadavkům. Většina realizačních firem však nerada odmítá jakoukoliv zakázku. A to i tehdy, pokud si je předem vědoma toho, že některé body nebude schopna s dodávaným systémem splnit.

Nenechte se zbytečně napálit… Poučte se z chyb jiných!

Jsem tu pro Vás – stačí napsat či zavolat