Ručně vyráběné a malované porcelánové vypínače a zásuvky Mulier

V uměleckém duchu se nesla i má druhá zastávka na veletrhu. Kroky mne zavedly na malý, avšak takřka pohádkový stánek české společnosti Mulier, která se specializuje čistě na ruční výrobu porcelánových vypínačů a zásuvek. Rázem jsem měl pocit, že jsem ocitl někde na zámku či stylové venkovské chalupě: všude spousta úžasně zdobených kousků, z nichž dýchá historie i naprostá nadčasovost.

Stánek Mulier

Hned jsem si vzpomněl na jednu z mých klientek, která již léta touží ve svém útulném bydlení po klasickém otočném vypínači, ale nelíbí se jí sériově vyráběné „retro“ prvky od světových koncernů. Myslím, že již nemusí dále hledat a bude ji čekat nelehká otázka, po jakém designu sáhnout 😊

V základu si můžete vybírat ze tří produktových řad: hladký Klasik (kde cena startuje na 1350,- Kč za vypínač, dvojitý vypínač či zásuvku), reliéfně zdobený Ornament či unikátní hranatý design Jindřich. Když už se však jedná o ruční výrobu, určitě by byla škoda nenabídnout klientům i možnost zakázkové výroby dle vlastního přání a osobitého designu. Pro tyto případy má dílna Mulier nachystánu modelovou řadu Individual, v níž skutečně můžete popustit uzdu svojí fantazii.

Mulier Individual
Veškeré foto použito s laskavým svolením společnosti Porcelánová výroba Mulier s.r.o.

Místo řady popisných vět doporučuji výrobky vidět: minimálně na FB profilu, ještě lépe pak osobně. Firma Mulier nabízí možnost návštěvy v prezentačním domku v Krhanicích u Prahy či rovnou u Vás doma formou osobní návštěvy zástupce společnosti (při objednávce od 30 ks) či na míru připraveného prezentačního kufříku (pro menší zakázky).

Mulier prezentační kufřík

No není to krása? S láskou vyráběné vypínače, se kterými jste doma v každodenním kontaktu…


Pokračovat na: Chytrý dům na systému nové generace od TapHome

Rychlá navigace v článku